přejít na obsah | přejít na navigaci
Úvodní stránka | Mapa stránek | Kontakt
úvod > naše služby > grafické práce

Grafické práce

Webdesing

Vaše stránky navrhneme tak, aby uživatel jednoduše našel všechny důležité informace. Dobře přístupný i vzhledově propracovaný web přesvedčí uživetele internetu, aby se stali Vašimi zákazníky.
Někdy se rozhodneme pro čisté typografické řešení a naopak někdy je možné vytvořit na pohled překrásnou ilustraci. Záleží jen na klientovi a vhodnosti pro daný obsah. Důležité je vystihnout to podstatné co webová prezentace má sdělit.

Loga a firemní identita (CI)

Značka či logotyp je symbol, který si mají zákazníci spojit s Vaší společností. Při návrhu je nejdůležitější myšlenka a dodržení stanovených kritérií. Vytvoříme pro Vás a s Vámi takové logo, aby se líbilo nejen Vám, ale i Vašim zákazníkům. Samozřejmostí je tvorba grafického manuálu a dalších propagačních materiálů.

Propagační materiály

Často se stává, že budete chtít dát o sobě světu vědět. Jsme schopni pro Vás připravit jakékoliv propagační materiály. Nejen vizitky, plakáty, ale i billboardy, animace, video upoutávky a jiné materiály, které využijete při prezentaci Vaší fírmy.

3D modelování

3D modelování je převedení Vašeho produktu z papíru do 3D. Vaši zákazníci ocení, když si mohou virtuálně prohlídnout ve všech směrech Váš produkt.
Další možné využití této techniky je v návrhu rozložení Vašeho firemního areálu nebo vymodelování budov, které lze zasadit do interaktivních map na internetu, kde budete nejen napsání, ale konečně i vidět ve všech rozměrech. Jako příklad můžete vidět budovu, kterou jsme vytvářeli pro zákazníka dle zadaných projektů.

budova

Toto je jen nejzákladnější nabídka našich služeb. Pro další nás neváhejte kontaktovat.